Prowadzimy działalność związaną z dystrybucją części do każdego typu opryskiwaczy, montujemy do nich nawigację, komputery, nowoczesne pompy, co pozwala na prowadzenie precyzyjnego oprysku, obniża jego koszty, ułatwi pracę związaną z obsługą sprzętu rolniczego. Montażu dokonujemy na terenie całego kraju.

    
Oferta firmy Agropartner skierowana jest do wszystkich prowadzących gospodarstwa rolne, których celem jest poszukiwanie nowych rozwiązań w dziedzinie prowadzenia wszelkiego rodzaju oprysków. Nasza firma pomoże Ci rozwiązać szereg problemów nie tylko w kwestii samych opryskiwaczy, ale także szeroko rozumianego doradztwa zawodowego związanego z doborem właściwego sprzętu. Działamy na rynku od 2010, jesteśmy zatem przedsiębiorstwem z doświadczeniem,  z gronem stałych klientów.


Prowadzimy działalność związaną z dystrybucją części do każdego typu opryskiwaczy, montujemy do nich nawigację, komputery, nowoczesne pompy, co pozwala na  prowadzenie precyzyjnego oprysku, obniża jego koszty, ułatwi pracę związaną z obsługą sprzętu rolniczego.

Montażu dokonujemy na terenie całego kraju.


W naszej mobilnej stacji kontroli opryskiwaczy dokonujemy szeregu przeglądów sprzętu, doradzamy w przypadku jego modernizacji, proponujemy nowoczesne rozwiązania oraz wykonujemy wiele napraw związanych z jego obsługą. Szereg modeli nie stanowi dla nas tajemnicy, przez osiem lat działalności nabyliśmy niezbędnego doświadczenia, dzięki czemu potrafimy umiejętnie dobrać odpowiedni sprzęt do wymogów klienta, skonfigurować go z najlepszymi rozwiązaniami na rynku, umiejętnie dobrać części zamienne. Prowadzimy także szkolenia u klienta w zakresie obsługi opryskiwaczy.

Fakt, iż mamy wielu stałych klientów świadczy o tym, że jesteśmy skuteczni, nasze ceny są konkurencyjne, nasza wiedza bezcenna.


Zapraszamy do współpracy,
Agropartner